Plavba lodí Praha

Rezervovat

Popis plavby

Vyhlídková plavba lodí Praha

Během hodinové vyhlídkové plavby po Vltavě máte možnost vidět ty nejkrásnější klenoty metropole – Hradčany, Národní divadlo, Karlův most, a navíc si můžete dopřát vychlazený cocktail na sluneční palubě, kde Vás naše přátelská posádka ráda obslouží. Vnitřní salonek je v zimě vytápěn a v létě klimatizován. Pro větší skupiny lze objednat soukromý salonek nebo celý parník. Vyhlídková plavba po Vltavě je tou správnou volbou.

Časy plaveb

Letní sezona duben-říjen: denní plavby: 11:00/12:00/13:00/14:00/15:00/16:00 večerní plavby: 17:00/18:00/19:00/20:00/21:00 Zimní sezona listopad-březen: denní plavby: 11:00/ 16:00h (plavba v 11h pouze Pá, So, Ne) večerní plavby: 18:00/ 19:00h 24.12. plují večerní plavby pouze v časech: 11:00/ 12:00/ 13:00/ 14:00h   Délka plavby: 1h (s naloděním a vyloděním) Cena dospělý denní plavba: 290 Kč Cena dítě denní plavba : 200 Kč Cena dospělý večerní plavba: 450 Kč Cena dítě večerní plaba: 300 Kč Nástupní/výstupní místo denní plavby: na Františku – číslo mola obdržíte spolu se vstupenkou po úhradě plavby Nástupní/výstupní místo večerní plavby: na Františku – číslo mola obdržíte spolu se vstupenkou po úhradě plavby

Zahrnuje

 • 1h vyhlídková plavba po Vltavě (včetně nalodění a vylodění)
 • příjemné posezení v kryté nebo sluneční palubě
 • audio komentář o historických památkách
 • wi-fi na některých lodích
 • Cena platí do 28.2.2023

Podrobnosti

Vyhlídková plavba po Vltavě

Vyhlídková plavba lodí po Vltavě je vyhledávána jak rodinami s dětmi, tak zamilovanými páry. Na lodi si totiž každý přijde na své. Během hodinové vyhlídkové plavby po Vltavě máte možnost vidět ty nejkrásnější klenoty metropole – Hradčany, Národní divadlo, Karlův most, a navíc si můžete dopřát vychlazený cocktail na sluneční palubě, kde Vás naše přátelská posádka ráda obslouží. Vnitřní salonek lodi je v zimě vytápěn a v létě klimatizován, zajistí tak našim hostům maximální komfort. Pro větší skupiny lze objednat soukromý salonek nebo celý parník. Vyhlídková plavba po Vltavě je tou správnou volbou pro posezení s přáteli nebo naučný výlet o památkách.

Trasa vyhlídkové plavby po Vltavě

Po nalodění se loď vydá od Štefánikova mostu směrem do historického centra k nejvýznamnějším památkám. Během této romantické vyhlídkové plavby po Vltavě uvidíte Karlův most, Pražský hrad, Národní divadlo a další skvosty. Během této projížďky po Vltavě proplujete celkem pod čtyřmi mosty – Štefánikův most, Čechův most, Mánesův most a Karlův most. Díky plně zásobenému baru si můžete objednat nápoje, které Vám naše přátelská posádka servíruje i na horní slunečnou palubu. Po necelé hodinové plavbě loď opět zamíří ke Štefánikovu mostu. Přístaviště má výbornou polohu, snadno dostupnou MHD.

REZERVACE Vyhlídková plavba po Vltavě:

Pro aktuální počet volných míst volejte nebo pište
přes rezervační formulář.
Platba předem podmínkou.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu trasy či zrušení plavby z důvodu nenadálých situací, dopravních omezení a vyšší moci.

Těšíme se na Vás!
PLAVBY LODÍ PRAHA

Foto

 • Vyhlídková plavba po Vltavě
  Vyhlídková plavba po Vltavě
 • Plavba lodi Praha
  Plavba lodi Praha
 • Lode Praha
  Lode Praha
 • Plavba lodi Praha
  Plavba lodi Praha

Mapa


Rezervovat

Rezervace


  Plavba

  Zvolte čas plavby

  Zvolte čas plavby

  Zvolte čas plavby

  Zvolte čas plavby

  Osobní údaje